loader
0 (532) 394 57 66
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00

Çorum Kiremit Hakkında

Kurumsal

1990 yılında kurulmuş olan Çorum Birlik Kiremit ve Toprak San. Ltd. Şti., sanayisinde Türkiye'nin ve kendi bölgesinin en büyük şirketlerindendir. Kurulduğu günden bu yana ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem veren yönetim anlayışıyla Birlik Kiremit hızla güçlenmiş ve sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. ISO 9001:2000 yönetim belgesini almakla da kalitesini belgelendirmiştir.


Çorum Birlik Toprak Sanayi gelişen teknolojiyi Ar-Ge faaliyetleriyle yakından takip edip, yüksek kalite anlayışını ürünlerine yansıtmıştır. Üretime ve kaliteye yönelik olarak gerek kendi bünyesindeki laboratuvarında gerekse bağımsız kuruluşlardaki laboratuvarlarda yapılan testlerin sonucunda elde edilen veriler işlenerek üretime en kısa zamanda yansıtılmaktadır.


60 Dönüm arazi üzerine kurulu olan tesislerimiz ve merkezimiz 1990 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. 160 hektarlık ruhsatlı hammadde alanı bulunmaktadır. Yaz-kış devamlı Türkiye'nin dört bir yanına sorunsuz sevkiyat yapmaktadır. Bu nedenlerden ötürü ürünler standart boyları, sağlamlık ve yüksek kalitesiyle herzaman bir numara olmuştur.